Apróhírdetések
Aktív hírdetések
| Hírdetés | Hozzászólások |
|---|---|
|
K2 159-es freeski fisher kötéssel eladó A léc és a kötés is egy hetet használt. Hibátlan állapotban! Ár: 50 000 Ft 0036 30 5999 721 |
0 |
|
eladó! Egy Nordica HotRod 95-s freeski bakancs eladó! 44 es. Egy hetet használt! Irányár 40 000Ft; 0036 30 5999 7221 |
1 |
|
Naina This was a genuinely tremendous post. In theory I'd like to form like this also - getting time and happen at liberty to write a good content... but what can I venture... I tergiversate alot and in no approach emerge to fall some contrivance carried out. satellite tv offers |
0 |
|
Nordica - Ace Of Spades (26.5 méret; kb 41-42 EU méret) Eladó egy 2012 Január végén vásárolt Nordica Ace Of Spades freeski bakkancs. Az oldalon is van ilyen újonnan 89 500 Ft-ért (http://www.freeski.hu/termek/nordica-ace_of_spades_10-11). Én 6 napot sieltem az enyémmel, méretprobléma miatt adom el, egyébként egy nagyon profi bakancsról van szó, nagyon kényelmes és nem fagy meg benne a láb. Az ár amit kérek érte: 70e Ft. |
1 |
|
ARMADA JJ freeride léc eladó Eladó 2011/12-es Armada JJ freeride lécem vadonat új állapotban kihasználatlanság miatt . 175cm. Marker Griffon kötéssel baráti áron. érd.: 0630 632 5424 vagy so.lorand@gmail.com |
0 |
|
Téli bolhapiac a Fogasházban Január 26. Téli Bolhapiac a Fogasházban! Gyere és hozd el a cuccaid, valaki biztosan örülni fog. https://www.facebook.com/propclubbolhapiac |
0 |
|
Salomon Shogun 2010/11 Eladó egy Salomon Shogun léc, egy hetet használt, jó állapotban. Kötés nélkül 135.000 Ft (alkuképes), Marker Griffon kötéssel 160.000 Ft (jan. 30-ig...) érdeklődni emailben reichert.patrick@gmail.com címen vagy telefonon 30/6626259-es számon. |
0 |
|
ÚJ! Neoprén Snowboard / Sí maszk Ajánlott sportokhoz: - Síelés - Snowboardozás - Biciklizés - Futás - Motorozás - Lovaglás Jellemzők: Szín: fekete Hossza: 54cm Szélesség: 28cm Anyaga: neoprém, hőtartó gyapjú Tarkónál, tépőzárral rögzíthető a fejre Védi az arcot, füleket, és a nyakat! Rugalmas és puha Meleg és könnyű viselet Tökéletes védelem a hideg, szél, hó ellen Több darab is van belőle! Személyes átvétel Debrecenben de szükség esetén a posta is megoldható természetesen. 06-30-346-77-55 vogron@gmail.com |
0 |
|
Armada Alpha freestyle léc+Peak 12kötés szuper áron eladó! Armada Alpha 176-os léc szuper állapotban Peak 12 kötéssel bomba áron eladó! Line Chronic Criptonite 176-os léc Marker Griffon kötéssel eladó! Buy n shred :D Érd: holedesign@gmail.com / tel: +36302375162 |
0 |
|
Volcom Dazed Stone Snowboard/sí kabát eladó Vadi új. Amerikából rendelt (itthon nem kapható) L-es méretű kabát eladó. Minden cetli rajta van (számla is megvan). Sajnos a méret nem jó ezért eladó. kép: http://www.freeride-attitude.com/images/produits/147-151-blousons-homme/volcom-dazed-jacket-stone.jpg email:szakacsbence@gmail.com |
0 |
|
Eladó PALMER P01 Freeski-Freeride síléc (Palmer 171) A léc kötéssel együtt eladó 55.000Ft-ért. Használt 1 szezont ment,de a talpa teljesen jó állapotban! Érdeklődni lehet a 0630-34-88-927 es számon. |
0 |
|
ÚJ! Neoprén Kerékpáros / Snowboard / Sí maszk Ajánlott sportokhoz: - Síelés - Snowboardozás - Biciklizés - Futás - Motorozás - Lovaglás Jellemzők: Szín: fekete Hossza: 54cm Szélesség: 28cm Anyaga: neoprém, hőtartó gyapjú Tarkónál, tépőzárral rögzíthető a fejre Védi az arcot, füleket, és a nyakat! Rugalmas és puha Meleg és könnyű viselet Tökéletes védelem a hideg, szél, hó ellen Több darab is van belőle! Személyes átvétel Debrecenben de szükség esetén a posta is megoldható természetesen. 06-30-346-77-55 vogron@gmail.com |
0 |
|
Atomic Pimp 183cm-es 614-es FFG kötéssel Eladnám a kíváló állapotú freeride lécemet. 270€ vagy 80eFt. Képért: http://skisreview.com/atomic-pimp Érdeklődni az alább elérhetőségeken lehet: kissdanielcsaba@gmail.com vagy 20/421 41 Üdv:d. |
0 |
|
Eladó Fresstyle léc kötéssel! LINE CHRONIC Hello, Eladó egy 09es Line Chronic. Kiváló, de nem karcmentes állapotban. 171cm hosszú (111-85-108). 2 szezont ment pályán(!). Atomic FFG14 bivalyerős freestyle kötéssel szerelve. Irányár: 50e HUF Érdeklődni: so.lorand@gmail.com vagy 0630 4141 727 |
0 |
|
salomon spk Eladó egy alig használt Salomon SPK Kreation (kékszinű)28.0 freestyle cipő. Ár:50 000ft. 06 70 211 3226 arlo315@hotmail.com. küldök képet rola igény szerint |
0 |
|
ARMADA JJ - FREERIDE SKI 185 cm ELADÓ Eladó ARMADA JJ 185cm 2010/11-es teszt sí. A legjobb porhó sí a piacon, minden területen kiváló, még a pályán is lehet vele íveket húzni a 14m-es rádiusszal! http://armadaskis.com/product/skis/jj/ Kötése: MARKER Jester (DIN16) freeride/freestyle kötés. A szett féláron vihető! Tehát 119.990.- Ft. Megtekinthető: STORE 13 Bp. Karolina út 17/b INFO: 70/946-1885 patrik@freeski.hu |
0 |
|
FREERIDE - FREESTYLE SÍLÉCEK 14e Ft-tól Eladó használt Freeride/Freestyle sílécek. Kérésre e-mailben küldök listát. BP. XII.ker. E-mail: czipman@freemail.hu Üdv: András |
5 |
|
aZnaBItAN order ultram =-]]] Cialis 8-))) |
0 |
|
jFJmPQWYmCEtBeMM auto insurance jqekgp home insurance online quote utah 2088 |
0 |
|
UIyGxQRHqyMfNxpHJ low car insurance smqw standard life insurance 312599 |
0 |
|
Line Chronic Cryptonite eladó Eladó 2010-es Line Chronic Cryptonite léc 178 cm-es. Használt, de jó állapotban van, csak pályán mentem vele nem is olyan sokat és nem volt parkban soha. Adatai: 121-92-117 Marker Griffon kötéssel! 80 ezer pénzért viheted is (de alku képes vagyok) |
1 |
|
Ridehouse Sí/Snowboard jacket Ridehouse Sí és Snowboard kabát eladó. Címkés teljesen új állapotban . M-es méret. - Hófogóval ami össze zipp zározható a nadrággal. - Állítható ujjrész. - Hónalj szellőzők. - Állítható kapucni. - Sok külső zseb és erősitések . - Belső szemüvegtartó és belső zseb. - Belsejében fülhallgato kábel elvezetővel. - Egyedi kinézet Eredeti bolti ár töredékéért!! Ár.:29.900 Ft. Bármi kérdésed lenne szivesen válaszolok. E-mail: wieznerzs@hotmail.com Tel: 0630/847-0066 |
0 |
|
QTLlgovGBQSATD buy tramadol us pharmacies >:-( purchase cialis 4080 |
1 |
|
TnMPoLpiUHihpEFMFXX rlzFwm mrmlwqkodfrg |
0 |
|
YzugwoPsiDfGAYi That's going to make thgnis a lot easier from here on out. |
2 |
|
SALOMON SPK KAOS freeski bakancs 28.0 Eladó alig használt (15nap) 28.0 méretű (44-es) freeski bakancs. http://www.salomon.com/us/product/kaos.html Ára: 53.000.- Ft INFO: 70/946-1885 patrik@freeski.hu |
0 |
|
ARMADA JJ freeride sí Eladó ARMADA JJ 185cm 2010/11-es teszt sí, nagyon szép állapotban. A legjobb porhó sí, minden területen kiváló, még a pályán is! http://armadaskis.com/product/skis/jj/ Kötése: MARKER Jester (DIN16) freeride/freestyle kötés. A szett a kisker ár (250e Ft) feléért vihető! Tehát 125e Ft. Megtekinthető: STORE 13 Bp. Karolina út 17/b INFO: 70/946-1885 patrik@freeski.hu |
1 |
|
armada el rey hello, eladó '08-as, összvissz 3 hetet hsznált Armada El Rey lécem Rossignol Scratch 120 kötéssel v. nélkül. kép + info: mitzkey@yahoo.com üdv: dani |
1 |
|
spk hello elado egy salomon spk kék kreation freestyle baki. 2 szer használt jo állapot 50 000-55 000ft arlo315@hotmail.com |
2 |
|
FREERIDE - FREESTYLE lécek 14eFt-tól Eladó használt Freeride/Freestyle sílécek 156-192cm-ig, 14eFt-tól. Lécek adatait e-mailben tudom küldeni. E-mail: czipman@freemail.hu Üdv: András |
2 |
|
K2 Public Enemy 179 Sziasztok!!!! Eladó egy 2 szezonos K2 Public Enemy TwinTip freestyle léc korrekt állapotban. Kötés nélkül, csak a léc eladó. Az aljára ráfér egy szerviz, ezen felül jó állapotú! Hosszúság: 179cm Méretei: 118-85-109 Rádiusz: 20m Ára 24.900Ft Magyarország egész területére postázom + 2eFtért. További infók és képek: partsdealer2@gmail.com |
0 |
|
Scott P4+Marker Duke+fóka Eladóvá vált 191cm-es Scott P4 freeride sí, Marker Duke freeride túra kötéssel ("S"-es), és a lécre szabott fókával. Alig egy hetet használtam, teljesen újszerű állapotú! A szett ára: 165.000Ft Info: 70.946.1885 viragpatrik@gmail.com képet küldök emailben! |
1 |
|
Freestyle léc Max mennyit szánnál egy ilyen lécre? |
0 |
|
Keresek freestyle lécet Keresek korrekt állapotú freestyle lécet parkba(kötéssel v anélkül)! Követelmények: -Nem kell, h karcmentes legyen, de agyonhasznált ajánlatok sem érdekelne. Használni szeretném még én is a lécet:) -Katni ne legyen nullára kopva és grand canyon-nyi hiányok se legyenek benne -Talpában se legyenek javíthatatlan sérülések -Bereccsent vagy anyagában már fáradt lécek sem érdekelnek. Ajánlatokat várom a hapcy@t-online.hu email címre! üdv |
0 |
|
Eladó síléc (SALOMON 185) Van egy 10 éves SALOMON lécem, 185cm. Ütött-kopott, de a kötése jó. Kezdőknek, vagy zúzóknak ajánlott. Részletekért írj hozzászólást! |
3 |

